FORUM CRAZY
FORUM İÇİNDEKİ BİR SORUNUNUZU BU E-MAİL ADRESİNE GÖNDEREBİLİRSİNİZ... evrenselgenclik@hotmail.de ADRESİNE E-MAİL ATABİLİRSİNİZ..
FORUM CRAZY
FORUM İÇİNDEKİ BİR SORUNUNUZU BU E-MAİL ADRESİNE GÖNDEREBİLİRSİNİZ... evrenselgenclik@hotmail.de ADRESİNE E-MAİL ATABİLİRSİNİZ..
FORUM CRAZY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM CRAZY

Dünya'nın Çılgın Formu'na Hoş Geldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Similar topics

RapidShare Grabber v148

2 posters
    YazarMesaj
    mark
    Admin
    Admin
    mark

Erkek Mesaj Sayısı : 72

RapidShare Grabber v148 Empty
    MesajKonu: RapidShare Grabber v148   RapidShare Grabber v148 EmptyCuma Mart 12, 2010 12:53 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Tanıtım:

Arkadaşlar beklediğiniz Rapid indirme proğramı nihayet geldi Daha önceki sürümü biliyorsunuz CMS Grabler 147C idi ve oda indirmiyordu

Proğramı kullanmaya başladıktan sonra bırakamayacak, tiryakisi olacaksınız Çünkü az önce benim indirdiğim bir dosyayı normal yöntemle 60 KB saniye ile indiriyorken aynı dosyayı bununla indirdim ve hız 550 KB saniye ile indi Hızın yüksekliğine şaşırdım Yazdıklarım abartı değil kendim bizzat deneyimimdir hız 550 KB saniye ile indi

Gelin programı size tanıtayım İşte Grabber 14 Sizler bizler gibi tam bir rapidshare düşmanı O iğrenç rapidshare sitesine girmeden bütün download işlerinizi halledebilecek, aynı anda istediğiniz kadar dosya indirebilecek, sınır tanımayacaksınız
    Açılınca karşınıza ilk ayar kısmı gelecek, buradan sadece Download Manager kısmını ayarlayın yeter(Download manager kullanmıyorsanız bunu pas geçin) Ustalaştıkça programın ana kısmı olan Setting’den ayarlarsınız
    Bölümleri:
    New Window: Yeni bir rapidshare indirme bölümü açar Sınırsız indirmeyi bununla yapacaksınız
    Proxy Checker: Proxyleri kontrol etmenizi sağlar Programın sınırsız mantığı da proxy zaten
    Link Chacker: Dedik ya rapide girmeden bütün işleriniz hallolcak diye İşte linkleriniz bile buradan kontrol edilecek
    RapidShare Explorer: Bu da rapidshare sitesinde bulunan bütün dosyaları google aracılığı ile gösteriyor
    Setting: Yukarıda bahsettiğimiz ayar kısmı
    Ana Bölüme gelelim:
    Prograda zaten yapılcak işler numaraldırılmış Bunları açıklayalım
    1 Rapid linkini buraya yapıştırıyorsunuz
    2 Proxy girdiğiniz yer İsterseniz boş bırakabilirsiniz
    3 Grab a basıp bekliyoruz
    4 Graba bastıktan sonra rapid beklemesi geliyor Bekliyoruz ve oradaki 3 harf/rakam giriyoruz
    5 Ve sonra Downloada basıyoruz İşte karşınızda Başladı bile Eğer Download Manager kullanıyorsanız (Internet Download Manager, FlashGet, GetRight vs) Send to Download Manager seçiyorsunuz Bütün işlem bu kadar İyi eylenceler
    Not: Açıklama eski sürümlere aittir Bazı noktalarda değişiklik yapılmış olabilir

Boyut:1 MB

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    gül
    SÜPER MOD
    SÜPER MOD
    gül

Kadın Mesaj Sayısı : 263

RapidShare Grabber v148 Empty
    MesajKonu: Geri: RapidShare Grabber v148   RapidShare Grabber v148 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 12:26 pm

RapidShare Grabber v148 257637 SAĞOLUN CO ADMİNİM

RİCA ETSEM VİDEOLU ANLATIMINI YAPARMISINIZ KULLANIM HAKKINDA PEK BİR BİLGİ YOK TŞKLER RapidShare Grabber v148 153402

RapidShare Grabber v148
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » METİN2 HİLE YENİ LİNK RAPİDSHARE